אופניים חשמליות ביגפוט 

אופניים חשמליות גלגלים גדולים החלו להראות עליה בביקוש, בקרב הקהל הישראלי של רוכבי האופניים. הדגם המוביל באופניים חשמליות גלגלים עבים, הוא ללא ספק דגם אופניים חשמליות ביגפוט מבית המותג SMART.

בקרב אופניים חשמליות גלגלים גדולים ישנם מתחרים רבים של מותגים עם דגמים חדשים שיוצאים כל יום לשוק, בעלי טכנולוגיות חדישות ומתקדמות ושיפורים טכניים באופניים, כגון גלגלים רחבים חזקים יותר של Kenda, שילדות אלומיניום קלות וחזקות לאופניים. הדגם הבולט בביקוש הוא – אופניים חשמליות ביגפוט  של מותג Smart.

יכולות אופניים חשמליות ביגפוט של Smart

אופניים חשמליות ביגפוט בעלות יכולות טכניות חזקות-

השיפורים הטכניים אותם ניתן למצוא כאשר מחפשים אופניים חשמליות ביגפוט כוללים ג'נטים ממגנזיום מיוחדים עם גלגלי בלון ברוחב 4 אינץ' של חברת Kenda , בלמי דיסק הידראוליים קדמיים ואחוריים, שילדה חזקה וקלה מאלומיניום. בנוסף ניתן למצוא אופניים חשמליות ביגפוט עם מנוע וסוללה חזקים למרחקים ארוכים- גם בתנאי שטח ולמשקלים כבדים, ותאורה קדמית ואחורית חזקה.

השיפורים הטכנולוגיים של אופניים חשמליות ביגפוט-

אופניים חשמליות ביגפוט לבית מותג Smart מעניקות מגוון ענק של שיפורים טכנולוגיים מתקדמים הגורמים לחווית הנסיעה להידמות ולו במעט, לנסיעה בכלי רכב רגיל. אופניים חשמליות ביגפוט מציעות צג דיגיטלי חדיש עם מגוון אופציות שלא היו בעבר, טעינת USB משוכללת באופניים ועוד שדרוגים טכנולוגיים אשר כמובן מעלים את רמת ומחיר האופניים החשמליות.

מחירי אופניים חשמליות ביגפוט

מבצעים מומלצים אופניים חשמליות ביגפוט

בכל כמה זמן חנויות האופניים מייבאות דגמים חדשים של אופניים חשמליות ביגפוט, ואילו על הדגמים הישנים יותר הן מציעות מחירים מוזלים ומשתלמים. ניתן למצוא בקלות אופניים חשמליות ביגפוט בזול ועדיין באיכות מרהיבה. ישנם מבצעים קבועים על אופניים חשמליות ביגפוט בסוף שנה, חגים, ומועדי מכירות מומלצים כגון בלאק פריידי, אך יש לשים לב, שאכן החנויות הוזילו את מחירי האופניים ולא העלו את המחיר שבוע לפני המבצע ולאחר מכן הורידו שוב למחיר הרגיל.

אופניים חשמליות ביגפוט יד 2-

ניתן למצוא בקלות היום ובאיכות שלא נופלת מאופניים חשמליות חדשות, אופניים חשמליות ביגפוט יד שנייה ממוכרים פרטיים באתרי יד שניה ובפורומים בפייסבוק. בנוסף לכך חנויות האופניים מציעות גם אופניים חשמליות ביגפוט יד שניה במחירים משתלמים לאחר שעברו טיפולים . 

בשקלול סופי של נתוני אופניים חשמליות ביגפוט בניגוד לאופניים חשמליות גלגלי בלון מדגמים ומותגים אחרים, ניתן לראות כי החברה אכן עונה על ציפיות הצרכנים- רוכבי האופניים החשמליים גלגלים עבים, ואף מייעלת, משפרת ומרקיעה שחקים עם התמדה בשיפורים טכניים טכנולוגיים מצוינים.