אופניים חשמליים גלגלים עבים

כאשר מסתכלים על קהל היעד הישראלי, אופניים חשמליים גלגלים עבים או בשמם השני- אופניים חשמליים גלגלי בלון, החלו לצבור תאוצה משמעותית בביקוש. הסיבות לכך רבות ומתרכזות ברובן, ביתרונות החדישים שהן מביאות איתן לרוכב האופניים.

בכל הנוגע להעדפה בין אופניים חשמליים גלגלים עבים לאופניים חשמליים גלגלים קטנים, אין תוצאה אחת ברורה, אך ללא ספק אופניים חשמליים גלגלים עבים מעניקים נסיעה המותאמת לכל תנאי השטח תודות לרוחב הגלגלים- הנעים בין 3-4 ברוחב, בניגוד לאופניים חשמליות קטנות עם רוחב גלגלים של 2.25 אינץ'. מה שמעניק את היכולות לנסוע בתנאי שטח מגוונים הוא צמיגים מחברות הרכבים, כמו Kenda.

יתרונות וחסרונות אופניים חשמליים גלגלים עבים

היתרונות המרהיבים של אופניים חשמליים גלגלים עבים-

כאשר המציאו את סגמנט אופניים חשמליים גלגלים עבים חשבו איך לשפר את חווית הנסיעה של רוכב האופניים כך שיוכל לנסוע בתנאי שטח רבים ולא רק בתנאים עירוניים. לכן, התוצאה הייתה שהרחיבו את הגלגל, חיזקו את השילדה ושיפרו את האיכות, על מנת ליצור חווית נסיעה יציבה במהירות גבוהה בתנאים כמו חול וכורכר. בנוסף, אופניים חשמליים גלגלים עבים מראים שיפורים טכנולוגיים מתקדמים ומפנקים לרוכב האופניים.

חסרונות אופניים חשמליים גלגלים עבים-

ישנם חסרונות היוצאים בפועל משיפורי אופניים חשמליים גלגלים עבים. עצם הסיבה שהגלגל התרחב ובעל שטח פנים רחב יותר, מגביר את הסיכוי לפאנצ'רים. כמו כן אופניים חשמליים גלגלים עבים שוקלים יותר מאופניים רגילים במכלול השילדה הגלגלים השיפורים הטכנולוגיים, למרות שחלקם מתקפלים, ישנו סירבול מסויים בקיפול והם כבדים להרמה ונשיאה.

המותגים המובילים של אופניים חשמליים גלגלים עבים

בחיפוש אחר אופניים חשמליים גלגלים עבים נתקלים היום במספר רב של דגמים ותיקים וחדשים ה=בעולם האופניים ויש להסתכל על המרכיבים החשובים דווקא באופניים חשמליים גלגלים עבים.

המותגים האהובים על הקהל הישראלי של אופניים חשמליים עבים-

למרות מגוון המותגים מותג שממשיך לעלות בקרב הרוכבים ומחפשי אופניים חשמליים גלגלים עבים, הוא ללא ספק מותג "ביגפוט". בגיפוט מציעים אופניים חשמליים גלגלים עבים עם שילדה חזקה וקלה מאלומיניום באמצעים טכנולוגיים אמריקאיים, סוללה שניתן לטעון ולשלוף בקלות, גלגלים ממגנזיום עם צמיגי Kenda רחבים 4.0 ו20 אינץ' ושכלול טנולוגי מבוקש של שקע USB לטעינה.

 

איך לבחור נכון אופניים חשמליים גלגלים עבים-

בבואנו לבחור אופניים חשמליים גלגלים עבים, חשוב מאוד להגדיר תקציב מותאם מראש. לאחר מכן יש לבוא עם נקודות חשובות, עליהן אתם פשוט לא מוכנים לוותר באופניים. ערכו סקר שוק קצר על מחירי האופניים, אפשר גם באתרי חנויות האופניים אונליין  ובזאפ. לאחר שבדקתם והשוותם מחירים, זכרו לבדוק את האופניים לפני הרכישה על מנת לוודא התאמה מדוייקת אליכם.