היתרונות של אופניים חשמליים 36v

החלטתם לרכוש אופניים חשמליים, התחלתם לחקור קצת וראיתם מגוון סוללות עם רמות מתח שונות ומספרים מבלבלים. החלטנו לעשות לכם קצת סדר בכל הנוגע למתח סוללה בין אופניים חשמליים 36v לאופניים חשמליים 48v וכך הלאה. 

כל המטרה של האופניים החשמליים היא לנייד את רוכב האופניים ממקום למקום בצורה קלה ומהירה, ללא ההתעסקות המעיקה של כלי רכב או תחבורה ציבורית. בבואכם לקנות אופניים, לרוב תעדיפו סוללה חזקה, עם מתח כמה שיותר גבוה שיאפשר לכם להגיע למרחקים ארוכים, אך תווכחו שגם אופניים חשמליים 36v יעשו את העבודה.

ההבדלים בין אופניים חשמליים 36v לבין אופניים חשמליים 48v

חוזק הסוללה מעיד רבות על האופניים החשמליים, אך קיים עניין גובר ומפתיע דווקא סביב אופניים חשמליים 36v הפשוטים בקטגוריית האופניים החשמליים.

אופניים חשמליים 36v לעומת אופניים חשמליים 48v

ישנם הבדלים רבים בין מתח סוללה כשמדובר על אופניים חשמליים 36v לבין אופניים חשמליים 48V . ההבדל העיקרי כמובן מתבטא במחיר, ככל שמתח הסוללה גבוה יותר כך לרוב האופניים יעלו יותר, כמשתמע מכך אופניים חשמליים 36v יעלו פחות, אך ישנם משתנים נוספים המשפיעים על רמת האופניים כמו סוג הסוללה וחוזק המנוע, קלות השלדה ואופן הקיפול של האופניים.

אופניים חשמליים 36v בתחבורה הציבורית

רוכבי אופניים חשמליים אשר מחפשים אופניים חשמליים 36v -הנחשבים עם מתח סוללה נמוך יותר, בניגוד למתח הסוללה של אופניים חשמליים 48v, יחפשו בדרך כלל אופניים חשמליים 36v זולים אשר יתאימו לתקציב אותו הם מוכנים להשקיע. רוכבים אחרים יהיו מוכנים להשקיע יותר באופניים חשמליים 36v עם שלדה קלה יותר לנשיאה וקיפול מהיר ונוח לשילוב בנסיעה בתחבורה הציבורית, כגון עליה וירידה מהירים מהרכבת.

יתרונות בולטים של אופניים חשמליים 36v

אופניים חשמליים 36v יאפשרו לכם תנועה בכל מקום וללא מגבלה-

במעבר לאופניים חשמליים מחפשים רוכבי אופניים חשמליים 36V , אופניים אשר יהיו חזקים ועמידים מצד אחד וקלים לקיפול ולנשיאה בתחבורה הציבורית מצד שני. בנוסף יקלו גם בעלייה הבית, בגרמי המדרגות. לכן נהוג להעדיף לרכוש אופניים חשמליים 36v  כאשר אתם צריכים שילוב של מספר תנאי נסיעה ביום יום, נסיעה למרחקים לא ארוכים מדי ושילוב של מנוע חזק. יתרון בולט הוא האחסון של אופניים אלו בכל מקום.

מחירי אופניים חשמליים 36v

מחיר אופניים חשמליים 36v משתנים ועולים בהתאם לרמה של האופניים. לעיתים אף תמצאו אופניים חשמליים 36v עם נתונים מרשימים של מנוע חזק, שלדה חדישה וקיפול זריז של כל חלקי האופניים כולל הדוושות, אשר ייקרו את מחיר האופניים. עוד סגמנט אשר משפיע בצורה ניכרת על מחיר האופניים הוא דגם האופניים וכמובן החברה המייצרת. ככל שהדגם יהיה חדש ומתקדם יותר, והחברה תהיה חברה מוכרת ומובילה יותר בענף האופניים. מחיר האופניים החשמליים יעלה.

מבצעי אופניים חשמליים 36v

לפני שאתם רצים לקנות אופניים חשמליים 36v , מומלץ להיוועץ במומחים בחנויות, להתאים את גודל וסוג האופניים החשמליים לממדי גופכם ולתקציב אותו אתם מעוניינים להשקיע. אל תתביישו לשאול על מבצעים והנחות, לרוב תופתעו לטובה. במידה ותרצו לשדרג את סוללת האופניים בהמשך לסוללה גדולה וחזקה יותר, יש לבדוק זאת ברגע הרכישה של האופניים, על מנת שלא תגלו זאת רק בהמשך. קיים מגוון רחב של אופניים חשמליים 36v במבצעים משתלמים, עקב הסוללה הקטנה יותר, יחסית. רוב המבצעים יחולו בתאריכים דומים לשאר הארץ, בחגים, בסוף שנה ובחורף כאשר העונה לא בשיאה, גם יהיה ניתן למצוא אופניים חשמליים 36 וולט במחירים נוחים מהרגיל, הרי חנויות האופניים מעוניינות למכור במהלך כל השנה.