גם הרוכבים הכי מקצועיים יורדים לקנות אופניים באילת

כולם כבר מכירים את אילת בתור הדיוטי פרי מבלי בכלל לצאת מהארץ. אנשים בדרך כלל נוסעים לאילת לחופשה ומנצלים את ההזדמנות לשופינג ללא מע"מ. אם בעבר היה מדובר בטלפון, מחשב או בגדים. היום אין ספק שהטרנד החם הוא אופניים באילת.

הלכנו ובדקנו למה הרוכבים המקצועיים בתחום יורדים עד אילת כדי לקנות אופניים באילת. הסיבה כמובן טמונה שבאילת ניתן לקנות מוצרים ללא מע"מ, כלומר עם הנחה של 17% בשונה מקניה רגילה בארץ. לכן אם אתם קונים אופניים באילת במקום המחיר הרגיל תחסכו 1,000 שקלים.

אז למה לא כל רוכבי האופניים קונים אופניים באילת? בין אם מדובר באופניים רגילים או חשמליים, אנשים מעוניינים לקנות אופניים בחנויות ליד מגוריהם על מנת שיכלו לקבל בה טיפולים ותיקונים בחינם לאופניים. מה שהרוכבים לא יודעים, הוא שרוב חברות האופניים שמוכרות בארץ בעלות הסכמים עם רשתות של חברות האופניים בארץ, אשר מאפשרים לקבל שירות, טיפולים ותיקונים בכל הסניפים בארץ. אם מדובר בתיקון פשוט הוא אפילו יהיה ללא עלות.

קניתם אופניים באילת? אז איך חוזרים איתם כל הדרך הביתה?

לא ציפינו שתרכבו כל הדרך הביתה. אם מדובר באופניים חשמליים מתקפלים ויש לכם עוד מקום בין המזוודות בבגאז' תעמיסו אותם שם או בבגאז' של האוטובוס בנסיעה בתחבורה ציבורית. אם לא חסכתם במזוודות ובקניות, או שקניתם אופניים באילת שלא מתקפלים, תמיד אפשר לחבר את האופניים לגג המכונית או לקנות מתאם לאופניים לרכב שיעלה בדרך כלל בין 200-600 ש"ח. אחר כך תמיד תוכלו למכור את המתאם, יש המון אנשים שיקפצו על המציאה.

איפה ניתן לקנות אופניים באילת?

באילת יושבים סניפים של כל רשתות האופניים הגדולות והמובילות בארץ. מומלץ תמיד לעשות בדיקה לפני ולבוא מוכנים עם סוג האופניים שאתם רוצים בדיוק או לפחות הנתונים שאתם מחפשים, בין אם מדובר באופניים חשמליים או אופני הרים. קיימת האופציה לבדוק אופניים בסניף הקרוב אליכם, ולהזמין את הדגם מהסניף באילת, כאשר תגיעו לאילת תצטרכו רק להגיע לחנות, לשלם ללא מע"מ ולאסוף את האופניים ולהמשיך להנות מהחופשה. אולי אפילו תוכלו לצאת לאיזה טיול אופניים במגוון המסלולים המדהימים באזור או להשתמש בהם לנסיעה בעיר.

לסיכום, לפני שרצים לקנות אופניים באילת, תעשו את הבדיקות והבחירה העיקרית לפני, כך תוכלו להגיע לרכוש את האופניים ולהמשיך להנות בחופשה. אם אתם מבצעים הזמנה של אופניים לפני, מומלץ להתקשר לסניף באילת מספיק זמן לפני הנסיעה ולוודא שהאופניים הגיעו על מנת להימנע מטעויות.