מסלולי אופניים במרכז

אופניים במרכז כבר נהיו חלק מהנוף המאפיין את המרכז, אך לא כל רוכבי אופניים במרכז גם גרים שם. היום אנשים כבר יכולים לקפל בקלות את האופניים החשמליים ולדחוף לבגאז' הרכב או האוטובוס, או לעלות איתם לרכבת. הנסיעה על אופניים בערים ללא ספק מקלה על הפקקים ובעיות החניה וגם על היכולת להתנייד בקלות ממקום למקום. ואילו למבקרים, לנופשים ולתיירים תמיד יימצא מקום לשכור אופניים רגילים או חשמליים ולצאת לטיול באזור בקלות ובהנאה.

אחד הדברים הכי מהנים כשגרים או באים לנפוש ולטייל במרכז הוא השילוב של הנוף האורבני העירוני המתחלף בקלות במרחק נסיעה קצר בנוף הירוק והטבעי. אם החלטתם לנצל את החופשה שלכם ולבוא לנפוש במרכז אל תחשבו לרגע שתוכלו רק להסתפק בטיולי שופינג, ולאכול במקומות הכי שווים. היום ניתן בקלות להבי איתכם אופניים חשמליים או רגילים, אם אתם נוסעים ברכב או בתחבורה הציבורית, או שבכלל לשכור במרכז אופניים לכמה זמן שתרצו, ולצאת לטיול אופניים מהנה.

שימו לב אם אתם נוסעים בערים לסימוני שבילי האופניים, ניתן לקרוא על חוק האופניים החשמליים בקלות, ולוודא היכן ניתן לעשות ביטוח על מנת לכסות את עצמכם.

רכישה או השכרת אופניים במרכז

במרכז תוכלו בקלות למצוא מגוון רשתות אופניים מוכרות יותר או פחות אשר ישמחו לייעץ ולעזור לכם בבחירת האופניים, קיימות חנויות אופניים טובות רבות בערים במרכז, ביניהן: אופניים חשמליים תל אביב, אופניים רמת השרון, אופניים הוד השרון, אופניים הרצליה.

אם אתם נופשים באזור ירושלים תוכלו בקלות לקנות או להשכיר אופניים ירושלים או אופניים חשמליים ירושלים. רוב החנויות המוכרות בעלות סניפים במרכז וניתן לעשות מחקר מקדים לפני הנסיעה ולראות האם האופניים שאתם מעוניינים בהם קיימים במלאי בסניפים הספציפיים בטיול שלכם.

מסלולים לאופניים במרכז

אם אתם מעוניינים לעשות טיול גם מחוץ לעיר, מומלץ לתכנן את מסלול הטיול לפני היציאה, במקרה  ואתם לא בקיאים בשטח תוכלו תמיד לברר בחנויות האופניים על מדריכי טיולים לרכיבת אופניים במרכז או מדריכי טיולים לרכיבת אופניים בירושלים.

ישנם מגוון מסלולים ירוקים יפים בדרגות קושי שונות במרכז חלקם מיועדים למבוגרים יותר ובחלקם ניתן גם לרכב עם ילדים. מבין מהמסלולים המועדפים תוכלו למצו את יער בן שמן, פארק בריטניה, פארק יער שוהם, פארק עדולם, יער הקדושים ועוד.

אם אתם חובבי רכיבת אופניים בעיר או בטבע, תמיד עדיף לתכנן לפני החופשה או הטיול שלכם את המסלולים, היכן תרצו לרכב, ולהתאים לגילאים במשפחה, לבדוק אילו חנויות אופניים במרכז משכירות אופניים לבחירתכם ואולי להשתמש בשירותיו של מדריך טיולים אשר יהפוך את החוויה למוצלחת יותר למתחילים.