7 חנויות אופניים מומלצות בעיר תל אביב

חנויות אופניים קיימות בעיר תל אביב אין ספור. רכישת אופניים היא אירוע מכונן אשר יש לתכנן מראש, אופניים הם מצרך יקר וחשוב אשר ישמש אתכם לטווח הרחוק, לכן חשוב לבחור חנות אמינה אשר תמכור לכם אופניים בטיחותיות ותשרת אתכם לטיפולים ותיקונים בהמשך.

מציאת חנות אופניים טובה ואמינה בתל אביב יכולה להיות משימה לא פשוטה. היכולת לדעת לסנן בין כל כך הרבה חנויות אופניים, היא אומנות בפני עצמה. לכן ריכזנו עבורכם 7 חנויות אופניים בעיר תל אביב אשר יגרמו לכם להנות מחווית הרכישה.

חנויות אופניים בעיר תל אביב

אופניים תל אביב – מצמן את מרוץ

מצמן את מרוץ היא אחת משתי רשתות האופניים המובילות בישראל, מבחינת חנויות אופניים בעיר תל אביב מובטחת לכם חווית רכישה מהנה במיוחד, עם אפליקציה לסינון הדגם שאתם רוצים לפי נתוני אופניים מתאימים. החנות צמודה לקניון עזריאלי וקיים בה מבחר עצום של אופניים. מכיוון שמדובר ברשת גדולה ואמינה, ניתן לסמוך על שירות לקוחות גם לאחר הרכישה.

אופניים תל אביב- רוזן ומינץ

רוזן ומינץ הן הרשת השנייה המובילה בישראל בתחום האופניים, מבין חנויות אופניים בעיר תל אביב, תמצאו בה גם מגוון רחב של דגמי אופניים, בין אם מדובר על אופני הרים זנב קשיח או אופני הרים שיכוך מלא, או שבכלל התעניינתם ברכישת אופניים חשמליים, הרי שכאן תמצאו הכל כולל אבזור נלווה לרכיבת האופניים.

אופניים תל אביב – וואן בייק

כתובת: פרישמן 76 תל אביב טלפון: 03-5286699

וואן בייק ברחוב פרישמן ידועים באמינות, מחירים משתלמים ושירות לקוחות מצויין, עם מגוון רחב של אופניים עירוניות כגון: סינגל ספיד, אופני ברומפטון ופיקסי. הם מתבלטים בין חנויות אופניים תל אביב עם שירות חלקי חילוף אשר ניתן להחליף ללא עלות כספית , אלא בתמורה לבירה.

אופניים תל אביב – אופני עוז רבי

כתובת: לוינסקי 68 תל אביב, 03-6888008

עוז ודוד רבי המחזיקים בעסק המשפחתי, לא כמו יתר חנויות אופניים בעיר תל אביב. חנות האופניים שלהם מכילה אך ורק אופני וינטג' ואופניים רגילים, ללא אופניים חשמליים. ניתן למצוא גם אצלם חלקי חילוף ייחודיים במחירים נוחים. שירות הלקוחות יגרום בהחלט לרצות לחזור שוב.

אופניים תל אביב- סלאלום

החשמונאים 105 תל אביב, 03-5619106

חנויות אופניים בעיר תל אביב נפתחו ונסגרות, אך סלאלום קיימת כבר 20 שנה. בחנות קיים מבחר ענק מותגי אופניים מבוקשים, כגון: Marin, Jamis ו-Kona. ניתן למצוא גם אופני יד שניה בחנות. בנוסף לכך תוכלו להצטייד באבזור הכרחי לרכיבה על האופניים.

אופניים תל אביב- פנצ'ר 

דב הוז 31 תל אביב, 03-9696308

החנות פנצ'ר מציעה מגוון רחב ואורבני של אופני עיר מגניבות עם סטייל. החנות מדגישה את היותה מעניקה שירות אמין ובמחירים משתלמים מבין חנויות אופניים בעיר תל אביב.

אופניים תל אביב- גורדון בנט

ברזילי 4, תל אביב, 03-7525258

בשיטוט בין חנויות אופניים בעיר תל אביב נמצאת חנות מדליקה עם גרוב מיוחד. בחנות תמצוא מגוון רחב של אופניים נוסף לציוד רכיבה וגם תקבלו בירה קרה וטעימה.

איך בוחרים איפה לרכוש אופניים בעיר תל אביב ?

בסופו של דבר ההחלטה הסופית צריכה להתבסס על הדגם שאותו אתם מעוניינים לרכוש עם המחיר והשירות, מומלץ לבקר בחנויות ולהתרשם גם משירות הלקוחות על מנת להגיע להחלטה סופית ומכרעת.