אופני הרים שיכוך מלא SCOTT

אז למה אופני הרים שיכוך מלא SCOTT נהיו כה פופולריים בשנים האחרונות? הסיבה כנראה נעוצה בעובדה שאופני הרים אלו אהודים על רוכבי האופניים הכי מקצועיים מכל רחבי העולם. החל ברוכבי האופניים בתחרויות רכיבת האופניים המפורסמות ובנוסף על רוכבי השטח בתנאים הכי אתגריים.

רוכבי אופניים שונים יהנו להתווכח איתכם על דגם אופני ההרים המועדף עליהם, אך אופני הרים שיכוך מלא SCOTT הן ללא ספק מתחרות מובילות, קוטפות פרסים אולימפיים מתחרויות אופניים ברחבי העולם. הן מעניקות נסיעה מהירה, קלה ויציבה, שליטה מלאה באופניים בעליות וירידות, בפניות חדות ובמקטעים קשים.

במה שונות אופני הרים שיכוך מלא SCOTT מאופני הרים רגילות

אופני הרים שיכוך מלא מדגם Scott מוכיחות עלייה בביצועים אצל רוכבים מקצועיים, בעזרת תיבת ההילוכים החכמה שלהם וקלות השלדה, ניתן להגיע למהירויות חדשות ברכיבת האופניים תוך דיווש מועט ועדיין שומרות על יציבות מדהימה במהירות גבוה ותחושת ביטחון ברכיבה.

בניגוד לאופני הרים שיכוך מלא מדגמים אחרים הזקוקים הרבה פעמים לטיפולים ותיקונים עקב שחיקה ובלאי סביר של האופניים, אלו מראות עמידות גם לאחר זמן רב, קילומטרים רבים ורכיבה במגוון תנאי שטח.

בנוסף לכך אופני הרים מדגמים אחרים פשוט לא מצליחים להגיע לרמת השלדה הקלה, הרכיבה היציבה והביצועים הקיימים באופני הרים שיכוך מלא Scott . דגמי Scott לא מפסיקים להתקדם ולהביא חידושים מרעישים לעולם רכיבת האופניים, ומצליחים להאפיל על יתר החברות פעם אחר פעם.

מחירי אופני הרים שיכוך מלא SCOTT

מחיר אופני הרים שיכוך מלא Scott גבוה בהתאם לרמה הגבוהה של האופניים ויכול לנוע בין 10,000 שקלים ועד 60,000 שקלים ויותר מכך. לכן כאשר מחליטים אכן לרכוש אופניים מסוג זה, יש להיוועץ במספר מומחים על מנת להתאים את האופניים לתנאי השטח בהם אתם מעוניינים לרכב, ולכמה חידושים ואביזרים אתם באמת זקוקים באופניים ועל מה ניתן להתפשר.

אולי בכל זאת עדיף לרכוש אופני הרים שיכוך מלא SCOTT יד שנייה?

שוק היד השנייה של רוכבי הרים שיכוך מלא Scott הוא כבר דבר ידוע בעולם ספורט האופניים. מחירי האופניים הללו נע על טווח כל כך גבוהה שרוכבי אופניים רבים מעדיפים לקנות יד שניה או פשוט לא יכולים להרשות לעצמם אופני הרים שיכוך מלא Scott חדשים במחיר מלא, אך עדיין רוצים להנות מחווית הרכיבה.

אם אכן החלטתם לקנות אופניים יד שנייה, התייחסו לרכישה כרכישה של רכב, אל תהססו לבקש לעשות נסיעת מבחן באופניים ולבדוק אצל מומחה. אופציה נוספת היא לקנות אופני יד שניה מהחנויות המובילות אשר העניקו כבר טיפול ובדיקה לאופניים.

קל להיסחף בעולם אופני הרים שיכוך מלא Scott עם החידושים, השדרוגים והאבזור, אבל דעו לעצור ולהתאים את האופניים אליכם ולרכיבה המיועדת ובהתאם לתקציב.