כיצד מוצאים מבצע על אופניים חשמליות 48v?

קייימים היום מגוון מבצעים על אופניים חשמליות 48v ועל אופניים חשמליים 36v. רוב חנויות האופניים יציעו מבצעים במועדים דומים כגון, סוף שנה, חגים ובלאק פריידי ועוד, או על דגמים ישנים יותר.

אופניים חשמליות 48V (גם במחיר במצע) מיועדות לרוכבי אופניים מתקדמים יותר, המעוניינים לרכב למרחק רב יותר, לנסיעות ארוכות, ללא דאגה לטעינת הסוללה לאחר זמן קצר.

מחירי מבצע על אופניים חשמליות 48v 

לעומת הדעה הרווחת, שמבצעים הם לרוב על אופנים חשמליים 36V מאשר מחירי מבצע על אופניים חשמליות 48V, היום ישנו ביקוש אדיר לאופניים וקיימת תחלופה גבוהה בהיצע בחנויות האופניים.  אם תשכילו להמתין ולקנות קנייה חכמה תוכלו לקנות דגם מצויין ובמחיר מבצע אופניים חשמליות 48v.

אופניים חשמליות 48v במחיר מבצע עדיין כפופות לחוק

המהירות המותרת בחוק, ללא כל קשר אם קניתם אופניים חשמליות 48v במחיר מבצע או אופניים חשמליים 36v , היא 25 קמ"ש. כך שמתח הסוללה, גודל המנוע והשילדה ככל שיהיו טובים יותר, עדיין לא יעניקו לכם נסיעה מהירה יותר. לכן, ניתן להתפשר בחיפוש אחר אופניים חשמליות על הרמה של האופניים משום שהחוק תכף לכולם.

אופניים חשמליות 48v (במבצע) בתחבורה הציבורית

כל עוד אופניים חשמליות בעלות גלגל ברוחב עד 3 אינץ' ולא מדובר על אופניים חשמליים גלגלי בלון, יהיה ניתן לעלות עם אופניים חשמליות לרכבת. לכן מאוד משתלם לרכוש במחיר מבצע אופניים חשמליות 48v בעלות סוללה חזקה יותר, אשר תאפשר נסיעה ארוכה לאורך כל היום, בין התחנות השונות בדרך לעבודה ובדרך חזרה הביתה. 

יתרונות בולטים ברכישה במחיר מבצע אופניים חשמליות 48v

אופניים חשמליות 48v במחיר מבצע גם יאפשרו לכם נסיעה לאורך זמן ללא צורך בטעינה-

כאשר אתם מחפשים אופניים חשמליים 48V במחיר מבצע, תיווכחו כי קיים מגוון רחב של דגמים ישנים יותר עם רמה גבוהה. מה שחשוב ברכישת אופניים חשמליים 48v (גם במחיר מבצע), הוא לבדוק שהאופניים אכן חזקות ובעלות מנוע מותאם. כל אלו ימנעו ממכם ביקורים מיותרים לטיפולים ותיקונים של האופניים.

מחירי מבצע אופניים חשמליות 48v

כאשר עורכים סקר, בוחרים דגם ומשווים מחירים לפני כל קנייה ובהחלט לפני קנייה של אופניים חשמליות, ניתן להבחין כי ישנם מבצעים מיוחדים במועדים שונים כגון, חגים, בלאק פריידי, סוף שנה ובעיקר בחורף. הסיבה נובעת מכך שהביקוש לאופניים חשמליות 48v  במחיר מבצע ואחרות רק ממשיך לעלות, לכן חנויות האופניים ממשיכות לייבא דגמים חדשים ולהוזיל את הישנים. ניתן להתעדכן עם החנויות לגבי מבצעים בעונות הקרובות, או להיכנס לפורומים של אופניים, קבוצות פייסבוק או לאתרים כמו זאפ השוואות מחירים ולהשוות בקלות.

מבצע משתלם- אופניים חשמליות 48v יד 2

אתרי יד 2 ובלוגים נוספים של רוכבי אופניים, מציעים אופניים חשמליים 48v במחיר מבצע משתלם במיוחד. רוכבים אלו לעיתים, פשוט יהיו מעוניינים להחליף את דגם האופניים לחדש יותר ותוכלו למצוא מציאות של ממש. חשוב כמובן, לבדוק את האופניים לפני הרכישה. בדיקת האופניים היא קריטית במקרה של רכישת אופניים יד שנייה, יכול להיות גם מוכר אופנים אשר ימכור לכם אופנים שעברו תאונות רבות וקשות או החלפות חלקים לא תקינים ולא מקוריים של האופניים. הדרך היעילה ביותר היא להביא איתכם איש מקצוע לבדיקת האופניים או לקחת את האופניים עם המוכר לבדיקה. זכרו כי אם תתפשרו ולא תבצעו בדיקה מקיפה, תוכלו גם לקבל זוג אופניים באיכות ירודה, ולהוציא כסף רב לאחר מכן על מנת לשפר ולתקן את האופניים.