כיצד למצוא אופניים חשמליות בזול (אופניים חשמליות זולות)?

ענף האופניים החשמליות נמצא בעליה מתמדת בשנים האחרונות ובעיקר עכשיו עקב התקופה הנוכחית, זו הביאה איתה שינויים רבים. ידוע כי בסביבה בה ההיצע והביקוש גוברים, יהיו שינויים חדשים רבים מעת לעת וניתן יהיה למצוא אופניים חשמליות בזול באתרי חנויות האופניים.

חנויות האופניים החלו לייבא לאחרונה דגמים חדשים רבים של אופניים חשמליות, דגמים כגון, אופניים חשמליים קטנים, רגילים ואופניים חשמליות גלגלים גדולים הידועות בכינוי אופניים חשמליים גלגלי בלון. עם ההתחדשות, דגמים ישנים יותר מקבלים דרגה נמוכה יותר שלא בצדק אך אנחנו הצרכנים מרוויחים ומוצאים אופניים חשמליות בזול.

היכן משתלם לרכוש אופניים חשמליות בזול ?

שאלה נפוצה בענף האופניים החשמליות מתעסקת בסוגיה היכן ניתן למצוא אופניים חשמליות זולות. העניין המורכב הוא כי מוצר האופניים החשמליים בעל טווח מחירים רחב. ולכן יש להתאים את התקציב לרכישת האופניים, בהתאם לרוכב האופניים. 

המחירים נעים ומשתנים כל הזמן, לכן כשמחפשים אופניים חשמליות בזול, יש להתעדכן מעת לעת ולחכות למבצעים המשתלמים באמת על דגמי האופניים החשמליות החדשים יותר, או להתעניין בדגמים הפחות חדשים ולערוך השוואת מחירים פשוטה אונליין בין חנויות המכירה. 

אופניים חשמלית בזול יד 2-

קיימת האופציה לרכוש בכל עת אופניים חשמלייות בזול מיד שניה, דרך האתרים הרבים המתווכים בין המוכרים לקונים., או דרך הפורומים של האופניים, בהם מפרסמים לרוב אופניים חשמליות בזול מיד שניה. בנוסף לכך, חנויות האופניים החלו לרכוש אופניים חשמליות יד שניה לתקן ולשפץ, וכך למכור אופניים חשמליות בזול. אין צורך לדאוג כי חנויות האופניים מחויבות בשקיפות אלו אופניים חשמליות חדשות ואילו ישנות. 

ממה להזהר כשקונים אופניים חשמליות בזול ?

בין אם אתם רוכשים אופניים חשמליות בזול חדשות או אופניים חשמליות בזול מיד שניה ממוכרים פרטיים או מחנויות האופניים, חשוב לבקש תעודה על האופניים, ודוח על כל התיקונים והטיפולים אותם עברו האופניים. חשוב לבדוק שהאופניים במצב טוב לפני הרכישה ואכן מתאימות לכם מבחינת פיזית, לעשות נסיעת מבחן ולבדוק את שלמות החלקים בדגש על השלדה והבלמים.

דגמי אופניים חשמליות בזול המובילים בשוק

אם אתם מעוניינים לרכוש את הדגמים החדשים במחירים משתלמים. ניתן לרכוש אופניים חשמליות בזול מדגם אופניים חשמליים גלגלים קטנים. אופניים אלו מבוקשות מאוד בקרב אנשים המתגוררים בעיר ומעוניינים להגיע מהבית לעבודה, להשתמש בתחבורה הציבורית בדרך על ידי קיפול זריז וקל ונשיאה נוחה גם במדרגות- בבניינים ללא מעלית.

איך מגיעים להחלטה נכונה בקנייה של אופניים חשמליות בזול

לפני הכל יש להבין לאיזה צורך האופניים החשמליים אמורים לענות לכם, אם אתם מחפשים אופניים חשמליים קטנים, אופניים חשמליות גלגלים עבים או שאולי בכלל אופני הרים חשמליים לטיולי אופניים אתגריים. חשוב להתאים את האופניים מבחינת גודל השלדה והגלגלים לנסיעה יציבה ובטוחה. לאחר שהחלטתם על הדגם הנכון עבורכם, ערכו השוואת מחירים באינטרנט ובררו לגבי מבצעים משתלמים. חשוב כמובן לבדוק את האופניים לפני הרכישה הסופית ולצאת לדרך בראש שקט עם זוג אופניים חשמליות חדשות בזול . 

אופניים חשמליות הכי טובות הן לו דווקא המהירות או הקלות ביותר, מאחר ולכל אחד ישנם הצרכים השונים שלו, לכל אחד יתאימו אופניים חשמליות מסוג שונה. היום קל מתמיד למצוא אופניים חשמליות זולות וטובות .

יש את רוכבי האופניים אשר הדרך שלהם לעבודה בכל בוקר היא ארוכה, אלו מחפשים בדרך כלל אופניים חשמליות מהירות עם סוללה חזקה ואילו יש את אלו שבהתאם לתקציב יהיו מוכנים להתפשר על אופניים חשמליות זולות יותר ומעט פחות מתקדמות.

אופניים חשמליות זולות וקטנות

מספר רב של אנשים מחפשים אופניים חשמליות טובות וקלות לנשיאה, מאחר והם גרים בקומה גבוהה בבניים ללא מדרגות  או עובדים בבנין כזה. לסחוב אופניים כבדות לקומה רביעית עשויה להיות משימה לא פשוטה ולכן לעתים אנשים יעדיפו לרכוש אופניים חשמליות זולות וקטנות. אופניים אלו מביאות עמן יתרונות רבים, ביניהם גם אחסון קל וקיפול מהיר ונוח- המאפשר גם עליה מהירה לרכבת וירידה ממנה.

אופניים חשמלית זולות, מה היתרונות?

אם בעבר פעלו בתחום האופניים החשמליים בעיקר מותגים ויבואנים קטנים ומועטים, כיום הענף כבר צובר תאוצה אדירה. בשוק יש כ-15 יבואנים גדולים, האחראים על רוב הדגמים בענף, לצדם ישנם מספר רב של יבואנים קטנים.. אופניים ממותגות יהיו לרוב יקרות יותר, אך גם איכותיות בהתאמה. לכן אם נחליט לקנות אופניים חשמליות ממותגות פחות או מדגמים ישנים יותר, ניתן למצוא בקלות אופניים חשמליות זולות יותר.

מה החסרונות כשמדובר על אופניים חשמליות זולות ?

ככלל אופניים מצויינים בעלי מרכיבים ושלדה חזקים בעלי איכות גבוהה, סביר כי יחזיקו מעמד יותר זמן ולאורך שנים, אופניים אלו יעלו יותר. בכל הקשור לאורך חיים וסוללות, ניתן להתעלם ממה שכתוב בפרסומות ובפירוט של הסוללה והאופניים. לכן, על מנת לעמוד על איכות האופניים, יש לבחון את האחריות. כמסקנה מכך, אופניים חשמליות זולות לעיתים יכילו מרכיבים פחות איכותיים ועלולים להיות נמוכים יותר ברמה.

אופניים חשמליות זולות- רמה נמוכה או מציאה שווה?

רבים מרוכבי האופניים המתחילים מבזבזים כסף מיותר על אופניים חשמליות זולות ברמה נמוכה, לאחר מכן הם מוצאים עצמם מוציאים כספים רבים על תיקונים, טיפולים, החלפות ושיפורים אשר עולים להם, כולם יחד, יותר מזוג אופניים חדשות טובות במחיר רגיל לשוק. שימו לב מה אתם קונים, אל תרוצו לקנות אופניים חשמליות זולות ללא בדיקה מקדימה.

כאשר בוחנים מחירי אופניים חשמליות, מחיר האופניים הוא תוצאה של המפרט הטכני והמפרט הטכנולוגי של האופניים. מפרט טכני וטכנולוגי רחב יותר ומותג מבוקש יעלו כמובן את מחיר האופניים החשמליות. מנגד, ניתן לראות כי התחרות על מחירי האופניים ממשיכה לצבור תאוצה, קודם לכם היה ניתן למצוא בארץ מספר מועט של מותגים מובילים ומבוקשים בשוק הישראלי, היום כבר ניתן לראות מעל 15 יבואנים טובים בארץ, לצד היבואנים הקטנים יותר בשוק. ניתן להבין כי ההבדל המשמעותי המתבטא במחירים בין אופניים חשמליות זולות לבין אופניים חשמליות יקרות יהיה תלוי במפרט האופניים ובסוג המותג.

מחיר אופניים חשמליות זולות

אופניים חשמליות זולות ינועו על טווח מחירים בין 1,000 -3,000 ש"ח. לרוב נבחר באופניים בעלי שלדת אלומיניום, גלגלי 20 אינץ’ וסוללת 36V. הסוללה תשפיע על המחיר באופן ניכר, ואופניים חשמליות 48 וולט ימכרו במחיר מינימלי של 3,000 ש"ח.

קיימים מספר אופניים חשמליים זולים, אשר ניתן לרכוש במחיר המתחיל ב 3,000 שקלים מסוג אופניים חשמליות 48 וולט, אך סביר להניח כי ברוב הפעמים לא תמצאו סוללה מעל 10 אמפר. יש להבין כי הסוללה קובעת את המהירות, והאמפר לעומת זאת, קובע את מרחק הנסיעה עד להטענה הבאה.

בדיקה חשובה ברכישת אופניים חשמליות זולות-

בסופו של יום ברכישת אופניים חשמליות זולות חשובה בדיקה מקדימה של האופניים והמרכיבים שלהם. יש לנסות לברר מה הסיבה העיקרית להוזלה במחיר על האופניים, ולראות האם זו סיבה שאתם מוכנים לחיות איתה. לאחר שערכתם את המחקר המקיף, אתם יכולים להרגיש בטוחים אם מצאתם אופניים חשמליות זולות טובות, המשרתות את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר, ולרכוש את האופניים בלב שלם.