מחפשים אופניים חשמליות מהירות ?

רוכבי אופניים רבים השוקלים לעשות את המעבר ולרכוש אופניים חשמליות לרוב יחפשו אופניים חשמליות מהירות, אך יש לדעת ולהכיר כי המהירות המירבית המותרת בחוק לנסיעה באופניים חשמליות היא 25 קמ"ש וחל איסור מפורש לעבור אותה.

אין ספק כי אופניים חשמליות מהירות יאפשרו לכם להגיע בצורה מהירה ונוחה ממקום למקום. בין אם אתם מחפשים אופניים חשמליות מהירות על מנת להגיע לעבודה ובדרך חזרה הביתה, או לנסיעות בתנאי שטח מורכבים יותר ולשעות הפנאי, האופניים יחסכו לכם שעות של עמידה בפקקים וחיפוש חניה. 

מי באמת צריך אופניים חשמליות מהירות ? 

אנשים אשר מחפשים להגיע במהירות לעבודה וחזרה הביתה או אנשים אשר מעוניינים לרכב עם אופניים חשמליות מהירות ברכיבה אתגרית, יחפשו לרוב אופניים חשמליות מהירות עם סוללה ומנוע חזקים, האופניים החשמליות מתחלקות לכמה סוגים המאפשרים לרכוש דגמים חזקים לנסיעה מהירה ובטוחה.

אופניים חשמליות מהירות לנסיעה בעיר

רוב רוכבי האופניים בעיר, יעדיפו אופניים חשמליות מהירות קטנות וקלות אשר יאפשרו להם להגיע ממקום למקום בדרך המהירה ביותר. ניתן לרכוש גם אופניים חשמליות מתקפלות עם גלגלים קטנים או רגילים, איתם תוכלו לשלב גם עליה על התחבורה הציבורית ואחסון קל ברכב. תוכלו גם לרכוש אופניים חשמליות מהירות רגילות ללא קיפול בעלות הרכב טכני וטכנולוגי מתקדמים יותר, שלא נפגע בקיפול האופניים.

אופניים חשמליות מהירות לנסיעה בתנאי שטח משתנים

בשוק קיימים מגוון רחב של סוגים ודגמים של אופניים חשמליות מהירות לנסיעה בשטח או על הכביש ושילוב של שניהם. אם אתם מעוניינים להכנס לספורט רכיבת האופניים ומחפשים אופניים חשמליות מהירות שיאפשרו שילוב רכיבה בכביש ובכורכר, ייתכן ותעדיפו אופני הרים חשמליים. אופניים אלו יהיו יותר יקרות בדרך כלל אך ניתן לרכוש אותם במבצעים או מיד שניה.

החוק תכף גם כשמדובר על אופניים חשמליות מהירות

מה אומר החוק? לפני שרצים לרכוש אופניים חשמליות מהירות

החוק תקף לגבי כל דגם של אופניים חשמליות אם אם מדובר על אופניים חשמליות מהירות. המהירות המקסימלית המותרת בנסיעה על אופניים חשמליות היא עד 25 קמ"ש וגודל המנוע המותר הוא עד 250 וואט, לכן גם אם אתם מחפשים אופניים חשמליות מהירות חשוב להכיר את החוק ולא לצפות שתוכלו לנסוע במהירות מעל המותר.

אופניים חשמליות מהירות גלגלים עבים 

אופניים חשמליות גלגלים עבים או בשמם השני אופניים חשמליות גלגלי בלון

סקטור חזק ומוביל בענף אופניים חשמליות מהירות הן אופניים חשמליות גלגלים עבים או בשמם השני אופניים חשמליות גלגלי בלון. אופניים אלו בעלות גלגל רחב בין 3-4 ס"מ ומאפשר נסיעה בטוחה, מהירה ויציבה יותר בתנאי שטח משתנים בעיר, בחול ובכורכר. אופניים חשמליות מהירות מסוג זה מבוקשות כל כך עקב היותר מובילות במפרט טכני וטכנולוגי עשיר. אופניים אלו מסוגלות לשאת עד 110 ק"ג, עם סוללה ומנוע חזקים במיוחד, ושלדה חזקה גם כן. אופניים חשמליות גלגלים עבים מסוגלים לנסוע במגוון תנאי שטח, למרחק רב וזמן ארוך.

איך להגיע להחלטה איזה אופניים חשמליות מתאימות לכם?

כאשר מתלבטים איזה סוג אופניים יתאים לכם בצורה הטובה ביותר, חשוב לבחור דגם אשר יענה על רוב הדרישות שלכם ויתאים לכם מבחינה פיזיולוגית. בבחירת אופניים חשמליות מהירות יש להתחשב גם בתקציב אותו אתם מוכנים להשקיע ולזכור שבעתיד יהיו הוצאות נוספות על תחזוקה, טיפולים ותיקונים. ניתן להגיע עם דגם מסויים וצורך שאתם מעוניינים לפיק מהאופניים, תוך כדי שתבחנו מספר גדול יותר של דגמים דומים למה שרצתים, תוכלו לדעת על מה חשוב להתעקש מבחינתכם באופניים ועל מה ניתן להתפשר או לוותר, לפחות לזמן זה.