אופניים חשמליים 2020

בשנה הנוכחית אפשר לראות מגוון חדש של דגמים חדשים שנכנסו בסערה לענף אופניים חשמליים ב- 2020 . בבחינה מעמיקה, ניתן לראות כי השוק נחלק לשניים בין מחפשי האופניים החשמליים אשר זקוקים לאופניים בעיקר על מנת להתנייד בקלות בעיר ובחיי היום יום, מנגד ניתן לראות את קבוצת האוהדים של השיפורים הטכניים והטכנלוגיים המדהימים שנכנסו בשנה האחרונה לעולם האופניים החשמליים.

דגמי אופניים חשמליים בשנת 2020 , בולטים בשיפורים הטכנולוגים החדישים, ובעובדה כי נוצרה כבר סטנדרטיזציה מסוימת בכל הנוגע למרכב טכני גבוה בקרב רוכשי אופניים חשמליים 2020. אספנו את מיטב הדגמים המובילים לשנה הנוכחית.

אופניים חשמליים 2020 דגמים מובילים

אופניים חשמליים פישר דגם GOLD 2020

אופניים חשמליים מובילים בשנת 2020 הם דגם GOLD מבית פישר, עם סוללה בעלת זמן טעינה ארוך לנסיעה של 45 ק"מ או 6 שעות, מתקפלים עם שלדת אלומיניום קלה, קלים לנשיאה, בעלי 7 הילוכים של שימאנו ומעצורי דיסק חזקים. עז זאת המעצורים רועשים, אין מד מהירות והפעמון חלש. משקלם 23 ק"ג.

אופניים חשמליים 2020 של Smart Bike מדגם NANO 

אופניים חשמליים קטנים מהמוצלחים לשנת 2020 הם NANO של Smart Bike, האופניים בעלי גלגלים קטנים 12.5 אינץ', מתקפלים וקלים במיוחד במשקל 16 ק"ג, גלגלי מגנזיום רחבים במיוחד, תצוגה אלקטרונית, מנוע 36V. החסרון העיקרי שלהם הוא הסוללה הקטנה שמספיקה רק עד 30 ק"מ בלבד. בנוסף לכך, אין להם הילוכים לדיווש בלי מנוע ואין להם גם בולמי זעזועים.

אופניים חשמליים Kalofun דגם Luxury 2020

Kalofun דגם Luxury 2020 הם אופניים חשמליים מומלצים לשנת 2020 במחיר משתלם. אופניים מתקפלים, מצויידים בצג LCD להפעלה וחיווי בהירים, מערכת הילוכים מבית Shimano, בולמי זעזועים מעולים ואוכף נוח. החסרונות הבולטים הם סוללת 36 וולט -ניתנת להחלפה ל48 וולט, מעצורים מרעישים והם כבדים יחסית- 24.5 ק"ג עם סוללה.

אופניים חשמליים 2020 של Smart Bike מדגם BIG FOOT 

אופניים חשמליים מומלצים לשנת 2020 של Smart Bike מדגם BIG FOOT , אופניים חשמליים גלגלים עבים ואיכותיים, מתקפלים עם שילדת אלומיניום יחסית קלה, מחירם יקר יחסית אך הם מוכיחים רכיבים טכניים מצויינים עם מנוע מתקדם, שלושה מצבי מהירות ומעצורים בולמי זעזועים, יכולת נשיאה של עד 100 ק"ג. החסרונות העיקריים הם טווח נסיעה קצר יחסית עד 45 ק"מ, מחיר יקר וגיר רועש.

אופניים חשמליים 2020 של Merida מדגם Eone-Sixty 5000 

אופניים חשמליים לשנת 2020 של Merida מדגם Eone-Sixty 5000 , הן בעצם אופני הרים שיכוך מלא חשמליים ברמה גבוהה במיוחד, עם שלדת קרבון איכותית, לרכיבת שטח בכל תנאי השטח, עם סוללה מובנית בשלדה, המאפשרת רכיבת עד 100 ק"מ, 10 הילוכים לבית Shimano , בולמי זעזועים איכותיים של Rock, מחירם גבוה במיוחד מעל 20,000 ש"ח, אך עדיין לא המחיר הכי גבוה בקטגוריית אופני הרים חשמליים.

בחירת דגם אופניים חשמליים 2020

בבחירה הסופית של אופניים חשמליים 2020 , עליכם לבחור קודם לכן את קטגוריית האופניים החשמליים אותה אתם מחפשים, אופניים אשר ישרתו אתכם בצורה הטובה ביותר. גשו פיזית לבדוק את האופניים, על מנת להרגיש את היציבות שלכם והיכולת לרכב בצורה חלקה ומהנה. לבסוף התאימו את כל המרכיבים הטכניים והטכנולוגיים, כגון, הסוללה והמנוע, גודל הגלגל, קיפול האופניים, הנסיעה למרחק מתאים, וכך תוכלו לרכז את כל הנתונים לדגם אחד ולהתפשר איפה שניתן בהתאם לתקציב.

רבים לא יודעים כמה להקציב לרכישת האופניים החשמליים. במידה ואתם מעוניינים לרכוש אופניים חשמליים 2020 חדישים, מהדגמים המובילים בשוק, תוכלו לרכוש אופניים חשמליים קטנים וזולים יותר. או ללכת דווקא על האופניים הכי יוקרתיים, ניתן יהיה גם להתפשר איפשהו באמצע ועדיין לצאת עם זוג אופניים מצויין ומנצח. זכרו כי אתם רוכשים אופניים חשמליים לטווח הרחוק.